mmz_password
mmz_account
Vytvořit účet

Balení lahví

Balení lahví

Balení lahví je kategorií produktů pro milovníky estetiky a dekorativních prvků. Tyto návrhy se skvěle hodí jako dárek - příležitostí, kdy se vyplatí je využít, je téměř neomezeně: svatební hostina, výročí, narozeniny, jmeniny, výročí, schůzka s dodavatelem a mnoho dalších. Balení lahví lze naplnit domácím nápojem nebo lahví z obchodu s vysokým obsahem těsnosti.

Kartonový obal na lahve je originální návrh se zajímavým tvarem. Byly navrženy tak, aby jasně zobrazovaly obal uvnitř. Nejčastěji se víno skladuje v kartonových obalech lahví, ale nic vám nebrání do nich umístit i jiné druhy nápojů. Nabízíme Vám sadu 5 takových balení - velikostí a tvarem pasují na láhev o rozměrech 80x80x380 mm. Kartonové balení lahví je výřez, který lze snadno a rychle sestavit. Bílá - klasická, elegantní, ale také univerzální barva - se bude hodit ke každé příležitosti.

Druhá nabídka - dřevěná krabice na víno - je výjimečně stylová. Dřevo – přírodní a ekologický materiál – je elegantní a hodí se prakticky ke všemu. Přírodní barvy budou perfektním doplňkem a doplňkem každého dárku.

Do dřevěné krabičky můžete dát nejen víno, ale i jiné druhy nápojů – důležité je sladit rozměry lahve s velikostí dřevěného obalu. Každá dřevěná krabice na víno v naší nabídce je naplněna dřevěným senem - je to další estetický doplněk, ale zároveň chrání a tlumí křehký obsah uvnitř. Každá krabička je opatřena madlem z přírodního provázku, které usnadňuje přenášení a dávání obdarovanému.

Filtr/mmz_sort
Dřevěná krabička na láhev CARAFFA

Dřevěná krabička na láhev CARAFFA

Dodavatel: Superbutelki
Cena:

249,93 Kč

ks
zobrazit více
nahoru
Shop is in view mode
Sklep internetowy Shoper Premium