mmz_password
mmz_account
Vytvořit účet

Čisticí kartáče

Čisticí kartáče

V příslušenství pro fajnšmekry nebo domácí sládky jsou i kartáčky na čištění lahví. Tyto typy výrobků – správně přizpůsobené velikosti a tvaru nádoby – se budou hodit v každé domácnosti. Pomocí kartáčků na láhve můžete také vyčistit sklenice, láhve s vodou a další obaly.

Kartáček na čištění lahví je vhodně profilován a díky jeho tvaru se snadno dostanete i do těch nejvzdálenějších zákoutí. Skleněné obaly se obzvláště vyplatí znovu použít. Lahvičku po předchozím obsahu stačí pečlivě vyčistit, pro bezpečnost a hygienu ji můžete i opařit vařící vodou. Takto připravená poslouží opět k uskladnění různého obsahu - vysoce trvanlivého i nealkoholického. Kartáček na čištění lahví dosáhne všude tam, kam se nedostane běžná houba nebo žínka.

Kartáček na čištění balónků

Originální variantou tohoto produktu je kartáč na mytí balónků (na víno nebo jiné nápoje). Tvar balónkového mycího kartáče - stejně jako verze na mytí lahví - je vhodně profilován. Naše nabídka je dostupná ve dvou verzích: mírně zahnutá nebo rovná s pružným drátem, díky kterému se dostane do všech zákoutí skleněné nádoby a velmi důkladně ji vyčistí. Husté štětiny kartáčku jsou pružné a přizpůsobí se různým tvarům.

Na výběr jsou různé velikosti tohoto produktu – vyplatí se nekontrolovat délku kartáčku na čištění balónků, ale jeho pracovní délku. Tato hodnota, nejčastěji udávaná v centimetrech, je skutečná délka, na kterou jsou štětiny připevněny. Malý kartáček na čištění balónků s kratší pracovní délkou se bude hodit na čištění malých nebo středně velkých nádob a větší na velké balónky (např. na 5 litrů).

Filtr/mmz_sort
Kartáč na mytí lahví 44 cm

Kartáč na mytí lahví 44 cm

Dodavatel: Superbutelki
Cena:

71,36 Kč

ks
zobrazit více
Malý EKO kartáč na mytí balónků

Malý EKO kartáč na mytí balónků

Dodavatel: Superbutelki
Cena:

99,93 Kč

ks
zobrazit více
nahoru
Shop is in view mode
Sklep internetowy Shoper Premium