mmz_password
mmz_account
Vytvořit účet

Hadice na víno

Hadice na úpravu vína

Cedící hadice na víno jsou příslušenstvím užitečným pro každého, kdo si tento nápoj vyrábí doma. Výrobek nabízíme ve dvou variantách: hadička pro zálivku vína se svorkou nebo hadice pro úpravu vína se svorkou a pumpičkou. Obsahují úplně stejnou sadu prvků, tedy pružnou hadici z PVC, skleněnou trubici a svorku - stejně jako hadice - z plastu. Rozdíly jsou na úrovni jednoho prvku - v případě druhé varianty hadice na dresink vína je zde i pumpička ve tvaru harmoniky. Čerpadlo urychluje a zlepšuje proces odstraňování vína, proto se vyplatí zvolit tuto verzi produktu.

Veškeré příslušenství, které přichází do styku s potravinami nebo nápoji (nealkoholickými nebo vysoce alkoholickými), by mělo mít příslušná schválení a certifikáty. Naše nabídka zahrnuje pouze produkty, které splňují tato přísná kritéria. Před prvním použitím hadice k odsávání vína výrobci doporučují ji důkladně propláchnout horkou vodou. Tento úkon slouží kromě dezinfekce také k narovnání všech ohnutých míst v hadici zálivky vína, která vznikají při skladování svinuté.

Hadice na úpravu vína - aplikace

Obvazová hadice se používá k odstranění vína nad sedimentem. Můžete jej také použít k přelití vína z balónku do jiného balení nebo menších lahví. Operace odstranění vína se provádí za účelem získání čiré tekutiny a zabránění pachuti kvasinek v hotovém nápoji. Hadice na odsávání vína má vývod pár centimetrů nad koncem, aby se při vyjímání vína v hadici nesbíraly žádné kaly nebo zbytky ovocného moštu. Přítomnost svorky v hadici na zálivku vína zase slouží k lepší kontrole rychlosti proudění vína hadicí - nalévání nápoje můžete kdykoli zastavit.

Filtr/mmz_sort
nahoru
Shop is in view mode
Sklep internetowy Shoper Premium