mmz_password
mmz_account
Vytvořit účet

Kohoutky

Kohouty pro skleněný sud a fermentační nádobu

Téměř každý člověk, který se rozhodl pro domácí výrobu alkoholu, se setkal s nutností použít pípu na skleněný sud, soudek nebo plastovou nádobu. Kohoutky se nejčastěji používají k nalévání tekutin včetně piva nebo vína z velkých nádob – například kvasných nádob.

Druhou skupinou nádob pro skladování alkoholu, která využívá výčepní zařízení, jsou skleněné sudy a soudky. V tomto případě mají baterie kromě funkčního využití také dekorativní hodnoty. Kvůli mnohem lepší kvalitě se na sudy často používají kohoutky nerezové nebo mosazné.

Plastové kohoutky a mosazné kohoutky

Plastové kohoutky - cenově atraktivní a snadno se instalují, jsou univerzálním řešením používaným především v plastových fermentačních nádobách. Takový vypouštěcí kohout se nejčastěji instaluje do spodní části nádoby nebo sudu, který se často používá pro kvašení piva nebo vína. Plastové kohoutky se montují i do skleněných nádob. Nabízíme plastové kohoutky, které pasují na všechny typy zavařovacích sklenic s kohoutky dostupnými v naší nabídce.

Pokud však potřebujete výčep na skleněný sud nebo hrnec, vyplatí se zvolit výčep z mosazi nebo nerezu. Toto řešení je nejen pohodlné, ale také vypadá velmi působivě.

Filtr/mmz_sort
nahoru
Shop is in view mode
Sklep internetowy Shoper Premium