mmz_password
mmz_account
Vytvořit účet

Korkovačky, uzavírací stroje a krimpovací stroje

Korkovačky, krimpovací stroje

V našem sortimentu jsou také produkty potřebné pro kvašení a nalévání domácího vína: zátkové a mačkací zátky. Tyto typy doplňků jsou užitečné i v jiných situacích – například když chceme znovu uzavřít otevřenou láhev vína.

Extraktor korku - typy a použití

Ruční korek lze použít pro různé typy válcových korků. Nejčastěji se toto příslušenství dodává ve dvouramenné variantě. Jak tímto zařízením zazátkujete láhve vína? Po umístění korku na hrdlo láhve je dalším krokem zvednutí paží. Poté nad láhev umístěte korek pod píst v hrdle zařízení. Posledním krokem je sklopení ramen zátky – příslušenství zatlačí zátku do hrdla láhve. Připravili jsme také návod k dvouramenné zátce ve formě videa - najdete jej na našem kanálu YouTube - pokud máte problémy s korkováním lahví, podívejte se na něj. Další variantou tohoto zařízení je jednoramenný ruční podlahový korek. Jak to použít? Na rozdíl od dvouramenné verze lze tuto ovládat jednou rukou.

Krimpovací kleště - typy a použití

Krimpovač uzávěrů z našeho sortimentu je vhodný pro uzávěry určené pro lahve o průměru 28 mm. Pro domácí použití zcela postačí ruční krimpovač, není potřeba kupovat mechanickou dražší verzi. Primárním účelem lisu na uzávěry je utěsnit láhev.

Jak toto příslušenství používat? Po nasazení uzávěru na hrdlo láhve a jeho našroubování se nasadí krimpovač. Dalšími kroky jsou zmáčknutí rukojetí krimpovače - během této operace se krimpovač otáčí stejným směrem jako při utahování. Po nasazení teplem smrštitelné čepičky na čepičku se stisknou kovové rukojeti krimpovače a čepička a kroužky čepičky se utáhnou.

Filtr/mmz_sort
PLOMBOWNICA lis na čepice na vodku 28 mm

PLOMBOWNICA lis na čepice na vodku 28 mm

Dodavatel: Superbutelki
Cena:

207,07 Kč 249,93 Kč -17%

Běžná cena: 249,93 Kč

Nejnižší cena za 30 dní: 249,93 Kč
ks
zobrazit více
  • sleva
Ruční dvouramenná kovová zátkovačka SILNÁ

Ruční dvouramenná kovová zátkovačka SILNÁ

Dodavatel: Superbutelki
Cena:

464,21 Kč 571,36 Kč -19%

Běžná cena: 571,36 Kč

Nejnižší cena za 30 dní: 571,36 Kč
ks
zobrazit více
  • sleva
nahoru
Shop is in view mode
Sklep internetowy Shoper Premium