mmz_password
mmz_account
Vytvořit účet

Lihovarnické kvasnice

Lihovarnické kvasnice

V nabídce naší prodejny jsou lihovarské kvasnice, produkt nezbytný pro výrobu domácího vína, piva nebo moštu. Lihovarnické kvasnice jsou druhem plísní, které ve vhodných podmínkách a při optimální teplotě - po použití živiny obsahující jednoduché cukry - provádějí alkoholové kvašení. Během tohoto procesu jsou cukry obsažené v médiu zpracovány enzymy nacházejícími se v kvasinkách, což vede mimo jiné k: ethanol a oxid uhličitý a další složky.

V současné době je na trhu vzhledem k rostoucí oblibě různých druhů lihu vyráběného doma celá řada lihovarských kvasnic. Existují produkty doporučené pro víno, pivo, jablečný mošt, medovinu, ale i univerzální kvasnice a kvasnice, které zkvasí za den nebo dva. Je důležité, abyste si při přípravě domácího nápoje vybrali produkt, který nejlépe odpovídá vašim potřebám a charakteru připravovaného alkoholu.

Lihovarnické kvasnice - druhy

Náš sortiment lihovarských kvasnic lze rozdělit do několika druhů. Největší část nabídky tvoří tzv. lihovarské kvasnice. „turbo“. Oproti standardním kvasnicím pracuje verze turbo velmi rychle – 48 hodin stačí k získání čistého nálevu o síle až 21 %. Důležité je, že turbo lihovarské kvasnice neobsahují žádné zlepšováky ani jiné přísady, které změní chuť připravovaného nápoje. Alkohol získaný jejich použitím je chutný, vysoce odolný a neliší se od toho, který kvasil déle. Dalším typem tohoto sortimentu jsou „čisté“ lihovarské kvasnice. Co znamená tato poznámka na obalu? Pomocí takového kvasu můžete získat výjimečně čirý alkohol s jemnou chutí. Naše nabídka zahrnuje destilační kvasnice od předních výrobců: Alcotec a Puriferm.

Dlaczego warto wybrać drożdże gorzelnicze turbo?

Najważniejszy atut drożdży gorzelniczych turbo to oczywiście szybkość działania. Tego rodzaju produkt polecany jest wszystkim tym, którzy potrzebują przygotować trunek szybko lub na określony termin, np. na konkretny dzień (wesele czy jubileusz). Drożdże gorzelnicze turbo to także produkt bardzo wydajny. Jedno małe opakowanie wystarczy, by przygotować z niego 20-25 litrów nastawu. Kolejna, istotna ich zaleta - w opakowaniu drożdży gorzelniczych turbo znajduje się pożywka wraz z witaminami i minerałami. W standardowych drożdżach zazwyczaj brakuje pożywki i trzeba ją osobno dokupić. Drożdże gorzelnicze turbo mają uniwersalne zastosowanie – doskonale nadają się do fermentacji wina, piwa oraz nastawu cukrowego.

Filtr/mmz_sort
Puriferm - lihovarské kvasnice - TURBO MOSKVA MOCKBA - 140 g - 25 l

Puriferm - lihovarské kvasnice - TURBO MOSKVA MOCKBA - 140 g - 25 l

Dodavatel: Superbutelki
Cena:

71,36 Kč 85,64 Kč -17%

Běžná cena: 85,64 Kč

Nejnižší cena za 30 dní: 85,64 Kč
ks
zobrazit více
  • sleva
ALCOTEC - lihovarské kvasnice - VODKA STAR TURBO 25L (1)

ALCOTEC - lihovarské kvasnice - VODKA STAR TURBO 25L (1)

Dodavatel: Superbutelki
Cena:

62,79 Kč 78,50 Kč -20%

Běžná cena: 78,50 Kč

Nejnižší cena za 30 dní: 62,79 Kč
ks
zobrazit více
  • sleva
Browin - lihovarské kvasnice - X-PURE 48 TURBO PURE 21,3% - 135 g - 25 L

Browin - lihovarské kvasnice - X-PURE 48 TURBO PURE 21,3% - 135 g - 25 L

Dodavatel: Superbutelki
Cena:

85,64 Kč 107,07 Kč -20%

Běžná cena: 107,07 Kč

Nejnižší cena za 30 dní: 107,07 Kč
ks
zobrazit více
  • sleva

Drożdże gorzelnicze

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo drożdże gorzelnicze, czyli produkt niezbędny do wyrobu domowego wina, piwa czy cydru. Drożdże gorzelnicze to rodzaj grzybów, który w odpowiednich warunkach i przy optymalnej temperaturze - po użyciu pożywki, która ma w swoim składzie cukry proste - przeprowadzają fermentację alkoholową. W trakcie tego procesu zawarte w pożywce cukry zostają przetworzone przez enzymy znajdujące się w drożdżach, w wyniku czego powstaje m.in. etanol i dwutlenek węgla i inne składniki.

Obecnie na rynku - za sprawą rosnącej popularności różnego rodzaju alkoholi robionych w domowym zaciszu - dostępna jest pełna gama drożdży gorzelniczych. Istnieją produkty rekomendowane do wina, piwa, cydru, miodu pitnego, jak również drożdże uniwersalne oraz fermentujące w zaledwie dobę lub dwie. Ważne, by przygotowując domowy trunek, wybrać produkt jak najlepiej dopasowany do potrzeb i charakteru przygotowywanego alkoholu.

Drożdże gorzelnicze - rodzaje

Nasz asortyment drożdży gorzelniczych można podzielić na kilka rodzajów. Największą część oferty stanowią drożdże gorzelnicze tzw. „turbo”. W porównaniu do standardowych drożdży te w wersji turbo działają błyskawicznie - wystarczy 48 godzin, by otrzymać czysty nastaw o mocy do 21%. Co istotne drożdże gorzelnicze turbo nie zawierają w swoim składzie żadnych ulepszaczy lub innych dodatków, które zmienią smak przygotowywanego trunku. Otrzymany przy ich pomocy alkohol jest smaczny, wysokoprocentowy i nie różni się od tego, którego fermentacja przebiegała dłużej. Inny rodzaj tego asortymentu to drożdże gorzelnicze „pure”. Co oznacza ten dopisek na opakowaniu? Przy pomocy takich drożdży uzyskać można wyjątkowo klarowny alkohol o delikatnym smaku. W naszej ofercie znajdą Państwo drożdże gorzelnicze czołowych producentów: Alcotec oraz Puriferm.

Proč zvolit turbodestilační kvasnice?

Nejdůležitější předností kvasnic turbodestilátoru je samozřejmě jeho rychlost. Tento typ produktu doporučujeme všem, kteří potřebují připravit nápoj rychle nebo na konkrétní datum, například na konkrétní den (svatba nebo výročí). Velmi účinným produktem jsou také turbodestilační kvasnice. Jedno malé balení vystačí na přípravu 20-25 litrů vody. Další důležitou výhodou je, že balení turbo destilačních kvasnic obsahuje živiny spolu s vitamíny a minerály. Standardní kvasinky obvykle postrádají živiny a je třeba je zakoupit samostatně. Turbodestilační kvasnice mají univerzální použití – výborně se hodí pro kvašení vína, piva a cukru.

nahoru
Shop is in view mode
Sklep internetowy Shoper Premium