mmz_password
mmz_account
Vytvořit účet

Nakládané okurky

Zdravá siláž na dosah ruky

Okurky - nakládané okurky, kysané zelí a tradiční nakládaná kyselá žitná polévka jsou zdravé produkty, které jsou v polské kuchyni přítomny již léta a těší se neutuchající oblibě. Nakládané okurky lze podávat jako samostatné občerstvení nebo jako základ pro polévky, saláty a večeře.  

Nakládaná zelenina má mnoho zdraví prospěšných vlastností, a proto se jí v poslední době říká polské superpotraviny. Nakládané okurky mají široký probiotický účinek, především díky přítomnosti bakterií mléčného kvašení. Navíc obsahují celou řadu vitamínů a minerálů. Proto se doporučují zejména v zimě, kdy je tělo vystaveno oslabení přirozené imunity. 

Nakládané okurky, kysané zelí a kyselá polévka 

Nabízíme tradičně nakládanou zeleninu, tedy kysané zelí a nakládané okurky. Naše produkty jsou 100% přírodní a neobsahují žádné umělé přísady ani konzervační látky. Za svou jedinečnou chuť vděčí nejkvalitnějším produktům a tradičnímu způsobu moření. Nabízené kyselé okurky nejsou pasterizované, takže si zachovávají všechny své zdravotní vlastnosti. 

V naší nabídce nechybí ani tradiční nakládaná kyselá žitná polévka. Żurek je dostupný ve skleněných lahvích a ve vhodných plastových obalech.

Filtr/mmz_sort
nahoru
Shop is in view mode
Sklep internetowy Shoper Premium