mmz_password
mmz_account
Vytvořit účet

Šťávy

Přírodní šťávy z nakládané zeleniny

Šťávy z nakládané zeleniny jsou stejně jako samotné okurky přirozeným zdrojem vitamínů a minerálů. Podporují regulaci přirozených metabolických procesů v těle a navíc mohou výrazně posílit naši imunitu.  

Nabízíme tradičně nakládané, přírodní zeleninové šťávy - zelí a řepu. Naše šťávy nepodléhají pasterizačním procesům, takže si zachovávají všechny zdravotní vlastnosti nakládané zeleniny. Šťávy z kysaného zelí a nakládané červené řepy jsou 100% přírodní a neobsahují žádné umělé zvýrazňovače ani konzervanty. Jeho jedinečná chuť a vlastnosti jsou dány nejlepšími surovinami a tradiční metodou moření. 

Nakládaná šťáva z červené řepy

Nabízíme přírodní nakládanou šťávu z červené řepy, kterou nabízíme v 500 ml lahvích - ve skleněné i PET verzi. Zvláště doporučujeme také bio šťávu z nakládané červené řepy - v základní verzi a nakládanou česnekem. Tuto šťávu lze konzumovat čerstvou nebo ji lze použít jako základ pro lahodný červený boršč nebo studenou polévku. 

Šťáva z kysaného zelí

V naší nabídce nechybí ani tradiční šťáva z kysaného zelí. Tento produkt můžete zakoupit v pohodlné plastové láhvi o objemu 470 ml nebo v tradiční skleněné láhvi o objemu 500 ml. 

Filtr/mmz_sort
BIO ŠŤÁVA Z ŘEPNÉ ŘEPY 500 ml

BIO ŠŤÁVA Z ŘEPNÉ ŘEPY 500 ml

Cena:

62,79 Kč

ks
zobrazit více
RED BORST 500 ML SKLO

RED BORST 500 ML SKLO

Cena:

42,79 Kč

ks
zobrazit více
ŠŤÁVA Z NAKLÁDANÉ ŘEPY 500 ml

ŠŤÁVA Z NAKLÁDANÉ ŘEPY 500 ml

Cena:

30,64 Kč

ks
zobrazit více
nahoru
Shop is in view mode
Sklep internetowy Shoper Premium